Elektro-Mak / Firma Profili / Kalite Yönetimi

Elektro-Mak Vinç Sistemleri  /  Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Yönetimi

Kalite firmamızın kurulduğu günden bu yana en önemli konu olmuştur.Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler sunmak ilkemizdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere pazarlamadan üretime, teslimattan bakım hizmetlerine kadar toplam kalite yönetimi temelinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

"Ürünlerimizin nitelikleri kadar, nerede ve ne koşullarda üretildikleri de önemlidir. Her üründe üretim sahamızdan ve uzman kadromuzdan bir iz vardır."

İzmir’de küçük bir atölyede başlayan üretim sevdamız, bugün ülkemizin en gözde üretim tesislerinden biri olan Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 4.000 m2 ‘si kapalı 2.000 m2 ‘si açık olmak üzere toplamda 6000 m2 alanda sürmektedir. Üretimin her noktasında en son teknoloji ve teknikleri kullanarak sektörde öncü olmayı hedefleyen firmamız, sürekli gelişim felsefesi ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Geleneksel üretim yöntemleri en son teknoloji ile birleştirilerek yüksek kalite ve verimlilik elde ediyoruz. Bu sayede size çok daha iyi teslim süreleri sunabilmekteyiz.

         

Tasarım, ürünlerimizin sorunsuzluğu ve çalışma ömürlerinin uzunluğu için en önemli etkendir. Standartlara tam bağlılık vazgeçilmez unsurdur.

Ürünlerimiz uzman mühendis kadromuz tarafından, ulusal ve uluslar arası tüm standartları (FEM – DIN – TSE – ISO – IEC – CMAA) karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Ön tasarımı biten ürünlerin imalatı tasarım doğrulama süreci sonrasında gerçekleşmektedir. Bu sayede sizlere sadece güvenilir ve test edilmiş ürünler ulaşır. Diğer bütün süreçlerde olduğu gibi tasarım sürecinde de en son teknoloji ve teknikler kullanılmaktadır. Konvansiyonel hesaplama yöntemlerini, 3B çizim teknikleri ve sonlu eleman analizi yöntemi ile birleştiren firmamız çağdaş tasarım sürecini yakalamıştır. Mühendislik anlayışımız gereği güvenlik ve kaliteden asla ödün verilmez.