Elektro-Mak / Firma Profili

Elektro-Mak Vinç Sistemleri  /  Firma Profili

Elektro-Mak Vinç Sistemleri Sanayi Limited Şirketi 1989 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren öncelikli olarak kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyen firmamız, yıllar içerisinde Türk Sanayisinde önemli bir konuma ulaşmıştır.

İzmir’de küçük bir atölyede başlayan vinç üretimimiz, bugün Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 6.000 m2 alana sahip ülkemizin en teknolojik tesislerinden biri olan fabrikamızda devam etmektedir.

Üretim programımız dâhilinde;

Konularında müşterilerine hizmet veren firmamız dünya standartlarında üretim teknikleri ve mühendislik anlayışıyla ülkemizin önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Bugün ülkemizin her noktasında çalışan vinçlerimize ek olarak her geçen gün artan ihracat rakamlarımız sayesinde küresel bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Mühendislik anlayışımız çerçevesinde her zaman ulusal ve uluslar arası normlara göre tasarım ve imalat yapan firmamız ayrıca TS - ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak belgelendirilmeye hak kazanmıştır.