Elektro-Mak / Çözüm Ortaklarımız

Elektro-Mak Vinç Sistemleri  /  Çözüm Ortaklarımız

SWF Krantechnik GmbH, 1921 yılında “Süddeutsche Waggon Fabrik” (Güney Almanya Vagon Fabrikası) adıyla kurulmuştur. Merkezi Mannheim’de olan kuruluşumuz; kısa sürede aşırı ağır demir yolu bileşenlerini demiryolunu kullanmadan taşımanın daha etkili olacağına karar vermiştir. O zamanlarda vinçlerin olmaması, yüksek kapasiteler dışında bizleri kendi vincimizi yapmaya teşvik etmiştir. Birkaç yıl içerisinde fabrika “Süddeutsche Winden und Förderanlagen” (Güney Almanya Vinç ve Konveyör Fabrikası) adını almıştır.

Aslında bu Alman mühendislerinin SWF ruhunu ortaya çıkardıkları ve ürünlerimizin bugünkü halini oluşturan bir virtüözlük gösterisiydi : Hemen hemen her türlü malzeme taşıma çözümleri!

İşler sadece bu kadarla bitmedi, tam aksine yıllar boyunca SWF ürünleri devamlı olarak geliştirildi ve modernize edildi. Bugün üretmekte olduğumuz birçok bileşen tüm endüstri dallarında örnek alınacak ürünler olarak düşünülmüştür. Ancak sürekli olarak artan ekonomik ihtiyaçlarda SWF’in gözünden kaçmamıştır. Bugün KoneCranes grubunun bir parçası olarak, ürünlerimizi dünyanın en modern ve ekonomik vinç ekipmanları fabrikasında üretiyoruz.

www.swfkrantechnik.com      info@swfkrantechnik.com